O nás

Rodinný penzion byl založen panem Viktorem Wotzym roku 1990, tuto aktivitu převzala dcera Lucie Wotzyová v roce 2006, kde nabízíme volnou ubytovací kapacitu jak pro velké firmy, tak i menší skupiny. K dispozici máme nejen ubytovnu, ale také nově vybavený apartmán vhodný pro manažery Vašich firem. Veškerá ubytovací místa jsou zřízena v námi vlastněných prostorech v ul. Hlavní 659, 357 35 Chodov u Karlových Varů a v ul. Božíčany 74, Božíčany 362 26. Klidná a čistá ubytovna (Božíčany) slouží primárně pro potřeby krátkodobého bydlení, dále pro přechodné ubytování servisních a montážních pracovníků vzdálených firem.

 

Mezi výhody ubytovny patří klidné prostředí s velkou zahradou, která je k dispozici pro grilování a klidné posezení, v minulosti v našem areálu byla restaurace, kde dáváme k dispozici kuchyni na vaření a posezení v restauračních prostorech. Ubytovna se nachází 2km od Chodova se snadnou dostupností do okolních měst např: Karlovy Vary (8 km), Sokolov (16 km), Vřesová (5 km) a Nová Role (4 km).

 

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy. Možnost parkování v našem areálu. Apartmán se nachází v okrajové části Chodova se snadnou dostupností do okolních měst jako např. Karlovy Vary (8 km), Sokolov (16 km), Vřesová (7 km) a Nová Role (2 km). V blízkosti se nachází dostatek parkovacích míst, nákupní středisko a také restaurační zařízení.